Медицинска индустрија

 • Ручни модел од нитрилне гуме

  Ручни модел од нитрилне гуме

  Мин.Поруџбина: 100 комада (зависи од величине)

  Транспортни пакет: Дрвен

  Услови плаћања: Т/Т

  Сертификација: ИСО

  Међународни комерцијални термин: ФОБ, ЦИФ

  Порекло: ЗиБо, Шандонг, Кина